Cheap Nike Air Max
Anasayfa / Site Haritası / English
 
Ara
E-BÜLTEN
  Yeni ürünlerden haberdar olmak, kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için Kaydolun
MİNTON DESTEK HATTI
SATIŞ NOKTALARI
  Size en yakın satış noktamız için tıklayın...
Hakkımızda

Dünyada geliştirilen en son teknolojileri Türk kullanıcısına en iyi kalite ve en uygun fiyat anlayışıyla sunmayı kendisine temel ilke edinen Depa Elektronik San. ve Tic. A.Ş.; tüketici elektroniği ve bilgisayar aksesuarları konusunda Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biridir. Ürünlerini tüketicilerin ihtiyaç ve isteklerine göre en iyi konfigürasyonlarla uygulamayı misyon edinen Depa Elektronik, işlevsel, yeni ve farklı ürünler oluşturmaya özen gösterirken, sağladığı seçeneklerle yaşam ve keyif kalitesini yükseltmeye odaklanıyor.

Depa Elektronik, baş döndürücü bir hızla gelişen elektronik ve bilişim dünyasında Minton markasıyla, yeni ve özgün teknolojileri müşterilerine yansıtıyor. Minton; MP3 çalardan dijital fotoğraf makinelerine, modemlerden web kameralara, ev sinema sistemlerinden mini müzik setlerine, bilgisayar oyun ekipmanlarından oto ses sistemlerine, ev telefonlarından telsizlere dek elektronik ürünleri ve aksesuarlarını içeren çok geniş bir yelpazede ürünler sunuyor.

Ürünleriyle her zevk ve ihtiyaca göre zengin alternatifler sunan Depa Elektronik, geniş bayi ve servis ağıyla güvenilir ve yaygın hizmet sağlıyor. Ayrıca dinamik ve yetkin kadrosu, güçlü Ar-Ge yapısı ve sağduyulu yaklaşımıyla, tüketici memnuniyetini en üst düzeye taşıyacak müşteri odaklı bir çalışma anlayışını sürdürüyor.

Depa Elektronik, Minton markası ile en son teknolojiyi, en fonksiyonel özelliklerle ve en uygun fiyatlara tüketiciye sunma çabasına önümüzdeki dönemde de devam edecektir.

Copyright © 2007 DEPA Elektronik ® Tüm Hakları Saklıdır.
HAKKIMIZDA / ÜRÜNLER / SATIŞ NOKTALARI / MÜŞTERİ HİZMETLERİ / HABERLER / İLETİŞİM /
Designed By Ritma Teknoloji
Nike Air Max For Sale
Nike Air Max Outlet